Bize Ulaşın
0 232 435 89 49
info@ahmetyilmazotomotiv.com.tr

HAKKIMIZDA

 

 AHMET YILMAZ OTOMOTİV, Lastik Tamir Malzemeleri ve Yardımcı Ekipmanlar

 “ KAZANDIRMAYA DEVAM ”

 

Ahmet Yılmaz OTOMOTİV, “Yılmaz Ailesi” olarak Ahmet Yılmaz liderliğinde kardeşleri “Orhan Yılmaz, Ayhan Yılmaz ve Erhan Yılmaz” ile birlikte 2000 yılından itibaren ürettiği lastik yama ve ithal ettiği lastik tamir malzemelerin ticaretini yaparak otomotiv yan sanayi alanında hizmet vermektedir.

Tecrübe birikimi ile ürettiği ve ithal ettiği en iyi malzemeleri en iyi hizmetle buluşturarak, Türkiye lastik tamir malzemeleri sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

İzmir’de bulunan üretim tesislerinde üretmiş olduğu SINGLE PATCH Lastik Yama ve KREMIX Lastik Montaj Kremi ile ithalatını yaptığı lastik tamir malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Bugün; güçlü satış ve dağıtım filomuz ile Türkiye genelinde 2000´den fazla ürün ve malzeme çeşitlerimizi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile bayi ve müşterilerimize ulaştırmaktayız.

 


BİZ KİMİZ?

Ahmet Yılmaz Otomotiv, 2000 yılından bu yana otomotiv lastik tamir malzemeleri sektöründe üretim ve satış faaliyetleri göstermek üzere kurulmuş bir aile şirketidir.

Yılmaz Otomotiv, SINGLE PATCH markası ile lastik yama ve KREMIX Lastik Montaj Kremi üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

İzmir merkezli olan Ahmet Yılmaz Otomotiv´in faaliyet konusu; kendi üretim tesisinde imalatını yaptığı lastik yama ve yapıştırıcı malzemenin yanı sıra servis ekipman ve lastik tamir malzemelerinin ithalatını yapmak ve başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde müşterilerine doğrudan dağıtımını ve takibini gerçekleştirmektir.

 

Bize Ulaşın

Gönder
Telefon
0 232 435 89 49
Adres
2817 Sokak No:61-63
Mersinli, Konak - İzmir
Bizi Takip Edin